Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë - Gjeni shpallje për lopë, dhi, pula dhe kafshë tjera shtëpiake në shitje

MerrJep ka një gamë të gjerë të kafshëve të fermave, secila me karakteristikat e veta unike dhe interesante. Nga pulat që ju pëlqen të vendosin vezët e saj në vendet më të pazakonta, deri tek delet që janë gjithmonë të parat për të shkelur në bar në pranverë.


Shikoni shpalljet për kafshë të ndryshme në shitje dhe gjeni lopë, viç, pula, dele, zogj, edha, dhi alpine, gusa, kingja, gjela, qen dhe kafshë tjera ferme në MerrJep.com.

Sot 17:51 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

shiten ceradat

40 EUR

Sot 17:46 Kafshë në fermë , Deçan

Shitet viqi mashkull

Sot 17:39 Kafshë në fermë , Burim

Shitet lopa shterrp e bjeshkes ose ndrrohet.

1 450 EUR

Sot 17:39 Kafshë në fermë , Klinë

Meat per mish

1 100 EUR

Sot 16:49 Kafshë në fermë , Rahovec

shitet lopa per Mish 2.60kg

Sot 16:48 Kafshë në fermë , Deçan

Shes mzatin 8 mujsh

Sot 16:47 Kafshë në fermë , Deçan

Shes mzatin bio

380 EUR

Sot 16:36 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shitet Biku

Sot 16:18 Kafshë në fermë , Kastriot

Shiten 2 viqa5mujsh

1 EUR

Sot 16:14 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Pula

10 EUR

Sot 16:14 Kafshë në fermë , Lipjan

Pula

10 EUR

Sot 16:13 Kafshë në fermë , Kastriot

Shiten. 2 viqa mashkuj 3 mujsh

5 EUR

Sot 16:09 Kafshë në fermë , Lipjan

Lope qumeshtore

Sot 16:08 Kafshë në fermë , Lipjan

Lope qumeshtore

Sot 16:07 Kafshë në fermë , Kastriot

Shitet kashta 400 balla

1 EUR

Sot 16:04 Kafshë në fermë , Drenas

Viq., mashkull

750 EUR

Sot 15:18 Kafshë në fermë , Rahovec

Mushtjerr

Sot 15:04 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shitet lopa shterrp

850 EUR

Sot 15:02 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viq femer

Sot 14:58 Kafshë në fermë , Vushtrri

pula

Sot 14:49 Kafshë në fermë , Kastriot

Shes pulat

100 EUR

Sot 14:10 Kafshë në fermë , Kaçanik

Shitet

Sot 14:07 Kafshë në fermë , Pejë

Llaktofriz 800L

Sot 14:06 Kafshë në fermë , Gjilan

Shitet Mjalta

1 EUR

Sot 13:57 Kafshë në fermë , Drenas

shiten bikat 044314873

300 EUR

Sot 13:48 Kafshë në fermë , Malishevë

shiten

Sot 13:39 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop

1 EUR

Sot 13:34 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet Lopa me Viq

2 000 EUR

Sot 13:31 Kafshë në fermë , Lipjan

Shes viqin

Sot 13:23 Kafshë në fermë , Prizren

Lopa Shterp per Mish

Sot 13:16 Kafshë në fermë , Drenas

Shiten Bikat

Sot 13:14 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop 3 pjellsh

1 450 EUR

Sot 12:54 Kafshë në fermë , Pejë

Dele romanovk

Shitësit të Besuar
Sot 12:54 Kafshë në fermë , Pejë

Dele romanovk

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar kafshë ferme shtëpiake? Ju tashmë jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Platforma MerrJep.com ofron shumëllojshmëri të kafshëve fermere me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Shitja e kafshëve


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu përzgjedhjen e kafshëve fermere nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërkoni shpallje për kafshë në fermë dhe gjej lopë, viq, pula, dele, mzat, zogjë, edha, dhi alpine, gusa, kingja, gjela, qen, qura dhe kafshë tjera dhe kafshë tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Pavarësisht nëse jeni një adhurues i kafshëve apo jo, këto janë disa kafshët unike që mund t'i gjeni në MerrJep.com dhe që ia vlen të merren parasysh për fermën tuaj. Ata mund të mos jenë aq të lehtë për t'u kujdesur sa qeni ose macja mesatare, por ato absolutisht do ta bëjnë fermën tuaj të spikasë.


Lopë


Lopët janë kafshët më të rëndësishme për njerëzimin. Lopët janë familjare, miqësore dhe për disa prej nesh, ata janë pjesë e familjes. Nëse i doni lopët aq shumë sa ne - ose edhe më shumë - kjo është mundësia juaj të blini lopë holandeze, lopë qumështore apo lopë me viç në MerrJep.com.


Pula


MerrJep.com është një vend ideal për këdo që kërkon pula në shitje. Ne jemi këtu për të siguruar pulat më të mira organike, me rreze të lirë, të ushqyer me bar dhe kullota. Merrjep ofron për shitje pula amarok, astrollop, hempsir, italianer, vinadota, pula amerikane dhe më shumë.


Dele


MerrJep ofron raca të rralla dhe e mrekullueshme të deleve të cilat mund të konsiderohen si shtesa të mrekullueshme për çdo fermë. Ato janë të lehta për tu mbledhur, kanë nevojë për shumë pak ushqim ose ujë dhe do të shtojnë një prekje çuditshëm në çdo fermë. Në këtë kategori ju mund të gjeni dele romanov, dele spanjolle, dele gjermane etj.


Shisni kafshë ferme në MerrJep.com


Nëse keni kafshë ferme për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për kafshë shtëpiake dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për kafshë ferme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione