Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/0..

Shitet nga: Flamur 12 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë

Bejm servisimin dhe formatizimin e te gjitha llojeve te pc dhe laptop.
Formatizojm Pc me windows 7 . Xp sp3 dhe instalojm programe te ndryshme.

Tel: 044/225-886 ose 049/225-886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim