Shes urgjent iPhone 4 full unlocked 16 Gb

0 EUR

Shitet nga: Mergim 09 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Telefoni është i përdorur mirpo shumë i ruajtur dhe funksionon shumë mirë.
Leaflet
Në fillim