Iphone 5

249 EUR

Shitet nga: Iphone 11 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Iphone 5 32GB

Telefoni ne fjale eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe ne pamje.Iphone eshte i imi personal per te cilin garantoj me pergjegjesi te plote ne cfardo forme.

Per informata te tjera te interesuarit le te drejtohen ne emailin e poshteshenuar.(DERGONI E-MAIL)


Cmimi i fundit 250 Euro !!!!!

VEREJTJE: NDRRIM NUK BEJE !
Iphone
Leaflet
Në fillim