Shiten apo ndrrohen galaxy grand duos@galaxy s2

150 EUR

Shitet nga: Sss 05 Gush 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Samsung
Shes apo ndrroj samsung galaxy grand neo plus shum i ruajtur si dhe samsung galaxy s2 16gb gjithashtu ngjendje perfekte boj ndrrim me iphone 5 5c dhe me samsung galaxy j5 a5 Alpha
Leaflet
Në fillim