SHES SAMSUNG S3 MINI ME DEFEKT!

25 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sammsung 13 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Shitet telefoni samsung s3 mini me defekt, xhamin e ka t'thyer edhe tri pullat nuk funksionojn pra ekrani i punon eshte funksional mund t'punosh n'to si telefon normal e krejt po problemi eshte veq te xhami edhe tri pullat.

Qmimi per te osht 25euro qishtu dhe me rregullu nuk besoj se do tju kushtoj ma shum se 15 ose 10 euro.

Nr:045-911-047
Viber:+37745911047
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione