Nokia c3 dhe c2

0 EUR

Shitet nga: Florent 11 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
noki c3 esht ne gjendje te rregull po ashtu ka wfi edh c2 esht ne gjendje te rregull ndrroj me samsun s3 ose me iphine shtoj edh pare
Florent
045403628
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione