Opel Vectra -93

2 000 EUR

Shitet nga: Ersen Adiler 13 Pri 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes veturen ne gjendje shume te rregullt, e shtrenguar mire
Regjistrim deri me 13.05.2015
Eshte edhe me plin, atestin e ka te kryer
Per me teper info gjendemi ne Doberqan ejani dhe shikone, do te bindeni
Çmimi: 2000 €.
Ersen Adiler
+37744323702
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione