Vw Golf 4 -01

4 999 EUR

Shitet nga: Pajtim 11 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet golf 4 tdi (i) kuqe viti 2001 shum i rujtun si mrena ashtu dhe jasht.! Servisin komplet e ka tkryer 21.03.2015.! Regjistrim 12 muj.!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione