U SHIT FLM MERR JEP.

3 900 EUR

Shitet nga: zafira 11 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI ECO TEC MOTORR ME ZINXHIR NE XHENDJE EXTREM TE RREGULLT REXHISTRUAR NE TARGA RKS POSEDON REXHISTRI EDHE 7 MUAJ RKS.

VETURA POSEDON KOMPLET SERVISIMIN EPOSA KRYER VAJIN ME KOMPLET FILTERAT PARA 2000KM.

VETURA OSHT MODEL ELEGANCE CROM PAKET MODELI MAI AVANSUARI TE OPEL ZAFIRA ME MOTORR 2.0 ECO TEC ME ZINXHIR ,7 ULSE.

VETURA OSHT NE EMRIN TIM PERSONAL GARANTOJ PER XHDO SEN NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI TE PRONARI I RI MRENDA DITES.

EXTRA POSEDON.

KLIMA AC NE FUNKSION
AIR BAG KOMPLET VETUREN 12X
2 QELSA ORIXHINAL ME KOD
MBYLLJE QENDRORE
INSTRUMENTABLEN ME CROM
PASQYRET ELEKTRONIKE
XHAMAT ANTI FLEX
XHAMA ELEKTRONIK
HALLOGENKA PARA DHE PAS
BORD KOMPJUTER
FILTRUES AJRI
ABS
ESP
EBD
KOMANDA NE TIMON
RADIO CD
TIMON SERVO MULTI
ME 7 ULSE
INTERJERI SHUM TE PASTERT PA DUHAN
FELLE TE BUKURA 16 COLL
GOMA TE REJA TE DIMRIT
MODELI ELEGANCE CROM PAKET

VETURA ESHTE NE FUND TE 2003 MODEL 2004-CROM

NE VITIN 2004 ESHTE REGJISTRUAR PER HERE TE PARE

VETURA OSHT TIP TOP NUK DON AS MAT VOGLIN INVESTIM VETUR FAMILJARE.

NDRRIM IMUNDSHEM.....QMIMI ME NDRRIM 4350 EURO.

PRESIM BLERS SERIOZ NE NR KON 044 000 000.TAG TAG TAG TAG TAG TAG
OPEL ASTRA CORSA ZAFIRA MERIVA VECTRA GOLF 2 3 4 5 6AUDI PASSAT BORA TOURAN MERCEDES CDI BMW RENAULT PEUGEOT FIAT FORD POLO ETJ.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione