Opel Astra 1.9CDTI -08

6 300 EUR

Shitet nga: Opel 19 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shes Opel Astra 1.9CDTI 110kw - 150ps , bandasha me goma te rreja te dimrit dhe fellne me goma te rreja te veres .
-Nxemje ne karrika , klime , 161.000Km me libra te servisit , regjistrimi i pare ne RKS viti 18.12.2007 modeli 2008.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione