Shpalljet e kompanisë Publikuar: Shk 25 2024 05:55

Shtepi me Qira per Biznes te Fakulteti Teknik Afer Rout 66

EUR

/ muaj
Publikuar: Shk 25 05:55
Shikime: 115
OFERT - Shtepi/Zyre me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 1571

Lokacioni: Lagjen e Universitetit te Fakulteti Teknik Afer Rout 66

Siperfaqe 260 M2 + 300 M2 Obor

Renditjet:

Kati Perdhes:

- Kuzhin
- 2 Dhoma
- Banjo

Kati 1:

- Dhome
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon
- Hapsir Punes 50 M2 me Hyrje te Veqant

Kati 2:

- 3 Dhoma
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

Lokacioni i shtepise eshte afer rruges B, Fakultetit Teknik, shtepia eshte e pershatshem per Biznes si Kopsht per Femije, It, Estetik etj. Shtepia posedon nxemjen qendrore me termokos dhe rryme, garazhd per veture, obor, 3 hyrje, 8 njesi punes, 4 banjo. Ne katin e 1 eshte nje hapsire punes me hyrje te veqante me siperfaqe 50 m2. Parking te mjaftushem para objektit dhe pa pagese.

Çmimi €750

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3ATXqDh

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione