Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 31 2023 03:04

ARTI - SHITET SHTEPIA 246.5 M2

Publikuar: Maj 31 03:04
Shikime: 53
--Shitet Shtepia 246.5 m2 TIPI 3A
--Lagja: Panorama Residence (Rruga Varoshit)
--Investori: Panorama Residence
--Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
--Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët ne lagje.
--Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
--Ka mirmbajtje të rregullt.
--Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
--Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
--Organizimi: Kati përdhesë funksionet primare ditore janë projektuar në katin përdhesë. Në këtë kat janë planifikuar dhe projektuar hyrjet në garazhë, hyrja në shtëpi, hapësira e ngrohtores, qendrimi ditor, kuzhina, tryezaria, banjo dhe terasa.
Kati i parë: Në kat janë projektuar dhe janë organizuar dhomat e gjumit me planifikim dhe standard të lartë për organizim dhe mobilim. Në kat është planifikuar edhe ndërtimi i kthinës së veçantë për lavatriqe dhe makina për tharjen e rrobave.
--Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri ARTI
--Na kontaktoni në këta numra të telefonit 049-848-667/044-224-298 (po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
--Agjensioni për Patundshmëri ARTI gjindet me zyre afër Bankes-TEB në Rr.Vellezerit Gervalla
--Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike//[email protected]
--Ne ju japim zgjedhje të duhura
Përshkrimi i linkut

Agjensioni ARTI

Agjensioni për patundshmëri Arti – Ndërmjetsim dhe shitblerje të shtëpive, villave, banesave, objekteve, tokave, lokaleve afariste. 


Kompania jonë është themeluar në tetor të vitit 2020, me një qëllim që të japë shërbime të ndryshmë në laminë e patundshmërise. Me stafin e tij profesional në këtë drejtim agjensioni Arti i ndihmon klientëve të gjejnë shtëpinë e tyre që kanë ëndëruar ose të fillojnë biznesin e tyre duke e gjetur lokalin të përshtatshëm për punën e tyre. 

Agjensioni për patundshmëri Arti ju jep mundësi të shisni, blini, jepni ose merrni me qera, shtëpi, banesa, zyra, hapësira afariste apo villa duke e kursyer kohen e klientit – pronarit. Gjithashtu ekspertët tonë ju ndihmojnë në vlerësimin e pronës tuaj, të cilët përdorin metodat më të reja për vlerësimin e pronave, si dhe ju ndihmojmë që nga fillimi deri në fund për të kryerë të gjitha procedurat e duhur për procesin nga kërkimi dhe gjetja e pronës të përshtatshme dhe deri në përfundim të të gjitha dokumentacioneve për kryerjen e procedurës për shit-blerje ose qiradhënje. 

Misioni i kompanisë tonë është që të sigurojmë nivel të lartër të shërbimit, kualitetit dhe ekspertizë në këtë treg duke e marrë parasysh se pas çdo transaksion me pasuritë të paluhatshme qëndron personalitet apo familje, duke e pasur për qëllim që të përparojmë vit pas viti në këtë drejtim duke e patur inspirim kënaqësinë e klientëve tonë. 

Banesat, shtëpitë, zyret, villat dhe lokalet që agjensioni Arti ofron ndodhen në të gjitha qytetet e Kosovës. 

Nëse ju duhet të blini, shisni ose jepni me qera, shtëpi, banesa, zyra, lokale, villa apo troje me kuadratura të ndryshme ju lutemi na vizitoni në zyrën tonë në rrugën "Vëllezrit Gërvalla" në Ferizaj, vizitoni faqen tonë të Facebook apo shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në MerrJep.com. 


Tel / Viber: 049848667 

E – mail: agjensioniar[email protected] 

Rruga:  Vëllezrit Gërvalla – Ferizaj. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjensioni për patundshmëri Arti – Ndërmjetsim dhe shitblerje të shtëpive, villave, banesave, objekteve, tokave, lokaleve afariste. 


Kompania jonë është themeluar në tetor të vitit 2020, me një qëllim që të japë shërbime të ndryshmë në laminë e patundshmërise. Me stafin e tij profesional në këtë drejtim agjensioni Arti i ndihmon klientëve të gjejnë shtëpinë e tyre që kanë ëndëruar ose të fillojnë biznesin e tyre duke e gjetur lokalin të përshtatshëm për punën e tyre. 

Agjensioni për patundshmëri Arti ju jep mundësi të shisni, blini, jepni ose merrni me qera, shtëpi, banesa, zyra, hapësira afariste apo villa duke e kursyer kohen e klientit – pronarit. Gjithashtu ekspertët tonë ju ndihmojnë në vlerësimin e pronës tuaj, të cilët përdorin metodat më të reja për vlerësimin e pronave, si dhe ju ndihmojmë që nga fillimi deri në fund për të kryerë të gjitha procedurat e duhur për procesin nga kërkimi dhe gjetja e pronës të përshtatshme dhe deri në përfundim të të gjitha dokumentacioneve për kryerjen e procedurës për shit-blerje ose qiradhënje. 

Misioni i kompanisë tonë është që të sigurojmë nivel të lartër të shërbimit, kualitetit dhe ekspertizë në këtë treg duke e marrë parasysh se pas çdo transaksion me pasuritë të paluhatshme qëndron personalitet apo familje, duke e pasur për qëllim që të përparojmë vit pas viti në këtë drejtim duke e patur inspirim kënaqësinë e klientëve tonë. 

Banesat, shtëpitë, zyret, villat dhe lokalet që agjensioni Arti ofron ndodhen në të gjitha qytetet e Kosovës. 

Nëse ju duhet të blini, shisni ose jepni me qera, shtëpi, banesa, zyra, lokale, villa apo troje me kuadratura të ndryshme ju lutemi na vizitoni në zyrën tonë në rrugën "Vëllezrit Gërvalla" në Ferizaj, vizitoni faqen tonë të Facebook apo shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në MerrJep.com. 


Tel / Viber: 049848667 

E – mail: agjensioniar[email protected] 

Rruga:  Vëllezrit Gërvalla – Ferizaj. 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione