Publikuar: Qer 07 2023 11:19

LINA-Shitet Shtepia 3kate se bashku me lokal 130m2 299/17

Publikuar: Qer 07 11:19
Shikime: 16
Shitet:Shtëpia 3 kateshe se bashku me Lokal 130m2
Kuadraturë: Banim 500 m2 2.5ari oborrë
Organizimi i mbrendshëm:Shtepia posedon 9 dhom, secili kat ka hymje te veqant : kati -I- dhom gjumi,sallon 2banjo terase, kati -II- sallon,dhom gjumi 2banjo, terase, kati -III- sallon,dhom gjumi, 2banjo terase.
Lokali perdhese 130m2
Shtepia posedon dhe ashensor.
Adresa: Rr.Astrit Bytyqi -Ferizaj
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Rrecakut afer ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
16

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione