Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje në gjithë Kosovën - Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë dhe qytete të tjera

Prishtinë , 1705
Prizren , 820
Mitrovicë , 547
Gjilan , 491
Pejë , 230
Gjakovë , 220
Ferizaj , 195
Besianë , 107
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpi në shitje në Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë, Pejë apo qytete të tjera të Kosovës? Mos kërkoni më tej! Listat tona gjithëpërfshirëse të shtëpive në shitje plotësojnë nevojat tuaja specifike.

Realizoni kërkimin tuaj për shtëpi në kategorinë e MerrJepshtëpi në shitje” për të gjetur shtëpi të bukura e moderne në zemër të Prishtinës ose një hapësirë ​​të qetë banimi në qytete të tjera të Kosovës.
20 Sht 02:59
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 9

Sot 12:01 Shtëpi , Ferizaj

Shes Shtepi 3 Katëshe me 7 Ari Truall Feriza

370 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 10:38 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia luksoze,e re, ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 4
Sot 10:37 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia 280m2 në Lagjën “Janina”

Numri i dhomave: 5
Sot 10:35 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

Numri i dhomave: 5
Sot 10:28 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia 280m2 në Lagjën “Janina”

Numri i dhomave: 5
Sot 10:28 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi prej 300m2 ne Lagjen Janina

Numri i dhomave: 5
Sot 10:12 Shtëpi , Pejë

#Shitet Shtëpia e pa përfunduar , me lokacion në Kapeshnic

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:08 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtëpia për #SHITJE - në Pejë

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:07 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:06 Shtëpi , Pejë

Shtëpia dhe Lokali në #SHITJE në Pejë

920 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:05 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

390 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 10:04 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtëpia për #SHITJE - në Pejë

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:03 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE - e gatshme per banim

380 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:03 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtëpia e sapo përfunduar për #SHITJE

290 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 09:46 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 186m²

Numri i dhomave: 5
Sot 09:45 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 210m²

Numri i dhomave: 5
Sot 09:45 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 270 m² me 5 ari është mundësia edhe 10 ari

Numri i dhomave: 7
Sot 09:44 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia 300m² ne lagjen Emshir. SHTËPIA ka Dy hymje

Numri i dhomave: 9
Sot 09:44 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpia rreth 250m² Rr. Qemal Stafa Arberi

Numri i dhomave: 5
Sot 09:43 Shtëpi , Prishtinë

SHITEN 5 ARI TRUALL ME SHTËPI

Numri i dhomave: 5
Sot 09:43 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA nëTauk Bashqe Ish“Rruga e Bledit”

Numri i dhomave: 9
Sot 09:43 Shtëpi , Prishtinë

Shpia EXLUSIVE 375m² tipi B gjindet ne Royal Green Residence

Numri i dhomave: 6
Sot 09:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Ofrojm Kater Shtëpi n

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:56 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPIA NE SHITJE PREJ 350m2 PRISHTINE

370 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Gjeni shtëpi në shitje në gjithë Kosovën


Po kërkoni shtëpi në shitje në Ferizaj, Gjakovë, Vushtrri, Podujevë, Klinë apo shtëpi në shitje Fushë Kosovë? Zbulo një gamë të gjerë opsionesh nëpër qytete dhe lagje të ndryshme në Kosovë, të gjitha në dorën tuaj.

Platforma jonë e lehtë për t'u përdorur ofron një përvojë të pa ndërprerë, duke ju lejuar të filtroni dhe pasqyroni kërkimin tuaj në bazë të preferencave tuaja. Pavarësisht nëse jeni të interesuar për një shtëpi një katëshe, apo një më të madhe me pamje të mahnitshme, ose afërsi me komoditetet lokale, atë do ta gjeni në MerrJep.


Si të kërkoni shtëpi në shitje në MerrJep?


Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë Kosovën, duke siguruar që mund të gjeni banesë në Prishtinë, banesa në Pejë apo në qytete të tjera që resonon me ju.

Filtroni kërkimin tuaj për shtëpi në shitje Kosovë për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit llojin e shtëpisë që kërkoni dhe vendndodhjen. Përveç opsioneve për shtëpi në shitje të disponueshme në qendër të qytetit, ju gjithashtu mund të eksploroni oferta në zona të tjera jashtë Kosovës.

Në mesin e mijëra shpalljeve, ju mund të gjeni shtëpi në lagjen Marigona duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Marigona Residence shtëpi në shitje” apo “Marigona Hill shtëpi në shitje” për të zbuluar shtëpi të përshtatshme për kërkesat dhe preferencat e juaja.

Përveç kësaj, kjo kategori ofron edhe shpallje për shtëpi në shitje Ulqin, shtëpi në shitje Tetovë dhe shtete të tjera fqinje.

Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione