Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 13 2024 12:37

LORD-Shitet Shtëpi luksoze në veternikë 03/2024

Publikuar: Qer 13 12:37
Shikime: 18
Shitet Shtëpi luksoze në veternikë 03/2024
Me sipërfaqe 450m2 ,4 ari oboore
Adresa:Lagjja NIC rruga Bekim Femiu
Kati perdhes:Nje sallona + kandi me shank
Nje dhome pritje për musafire
Një Kuzhin
Një banjo
Një dhome
Një depo
Një ballkon
Hapsir per nxemje
Kati I-Rë
Tri dhoma gjumi
Një utilit
Dy banjo
Tre ballkon
Kati i II-Të
Dy dhoma gjumi
Një hapsirë 80m2 për kinema
Garazhd dhe 1 vend parkingu për veturë
Nxemje 2 lloje kallda me pelet dhe me rryme kaminë.
Klimë ,Sistemin per uitje te kopshtit.
Instalim i kamerav jasht per siguri
Alarme individual i instaluar
Qmimi 1300euro "NIC" Lagjja.
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LORD
📞Na kontaktoni në këta numra të telefonit
043/886-683 ose 043/888-075(po ashtu edhe në viber & whatsaap)
📍Me Lokacion në kalabri Prishtinë
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Agjensioni Për Patundshmëri LORD

Ndërmjetësim dhe Shit-Blerje të:
•Shtëpive •Banesave
•Villave •Tokave
•Objekteve •Lokaleve afariste
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe Shit-Blerje të:
•Shtëpive •Banesave
•Villave •Tokave
•Objekteve •Lokaleve afariste

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione