Publikuar: Sht 21 2023 08:45

Nje faamilje nderkombetare kerkon banese/shtepi me qira

EUR

Publikuar: Sht 21 08:45
Shikime: 6

Pejton/Aktash/Qender/Taslixhe/Sofali/Velani etj Sipërfaqe: 170 m2 Lloji i shpalljes:Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna:Prishtinë
Nje familje nderkombetare, kerkon banese/shtepi ose penthouse luksoz me qira me se paku 3 dhoma gjumi, ideale 4, ne Pejton/Aktash, Qender etj, Paguan deri 1400 Euro/muaj, varesisht prej ofertes dhe kushteve. Afati i qendrimit se paku 1 vit.
Ofertat me fotografi dhe pershkrim te detajuar na dergoni ne e-mail: [email protected] ose ne viber +37744550111
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
6

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione