Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 12 2024 04:39

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 342.5m² me 3.10Ari Truall afër l

EUR

Publikuar: Korr 12 04:39
Shikime: 72
Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 342.5m² me 3.10Ari Truall afër lagjes "Qendresa".
Shtëpia ndodhet mbrapa "Bau Market" me orientim Jug-Lindje në njërën ndër lagjet më të bukura të kryeqytetit, Shtëpia ka hapësirë mjaftë të shfrytëzueshme, sistem të ngrohjes qendrore, oborr me gjelbërim, hapësirë për vendparkim dhe garazh.
Shtëpia është e ndarë në 3 Nivele:
Niveli Përdhesë:
▪️Salloni me Kuzhinë
▪️Dhomë Gjumi
▪️Koridori
▪️Wc
Niveli i 1-rë:
▪️3 Dhoma gjumi
▪️Koridori
▪️Banjo
▪️Terasë
Niveli i 2-të (Nënkulmi):
▪️Dhomë Gjumi
ID e shpalljes: 1884
▪️Çmimi për Shitje: 1000€ / m²
Për më shum informata kontaktoni në👇
☎️049 11 88 33
Fol’eja Real Estate
📩[email protected]
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Fol’eja Real Estate

Bëjmë shitjen e patundshmërive si Banesa, Lokale, Garazha,Troje,etj
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

72

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione