Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 18 2024 01:37

⭕️Shitet shtëpia në lagjën Swiss | Swiss Village|

Publikuar: Maj 18 01:37
Shikime: 102
⭕️Shitet shtëpia në lagjën Swiss | Swiss Village|
⭕️Sipërfaqe: 207.3m²
⭕️3.8Ari
Shtëpia posedon:
Kati 1-rë:
⭕️Sallon dhe para dhomë
⭕️Kuzhinë
⭕️1 dhomë gjumi
⭕️Banjo
⭕️Depo
⭕️2 Parkingje Private
Kati 2-të:
⭕️3 dhoma gjumi |njëra me banjo|
⭕️Banjo
⭕️Çmimi: Sipas marrëveshjes!
Faleminderit per besimin tuaj!
Me respekt,
HOLDING Real Estate
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📞+38344521055
📞+38348755733
📍Adresa: Dardani - Prishtinë Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73 (Mrapa Bast Trade)
✉️email-i: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar HOLDING

HOLDING Real Estate SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton .
AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI "HOLDING"
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt ,
HOLDING Real Estate
✉️email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📞+38344521055
📞+38344595979
📍Adresa: Dardani - Prishtinë
Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73
(Mrapa Bast Trade
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

HOLDING Real Estate SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton .
AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI "HOLDING"
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt ,
HOLDING Real Estate
✉️email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📞+38344521055
📞+38344595979
📍Adresa: Dardani - Prishtinë
Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73
(Mrapa Bast Trade

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione