Publikuar: Mar 14 2019 11:25

Shtepia shitet ne VRANJEVC afer ambulances

EUR

Publikuar: Mar 14 11:25
Shikime: 6
Shtepia shitet ne lagjen Kodra e Trimave , shtepia ka afer 3 ari me shtepi ,shtepia gjendet ne vend shum te mir afer ambulances dhe shkolles Hilmi Rakovica , te interesuarit kontaktojn ne viber +37745576244 ose ne tel 045576244
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
6

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione