Publikuar: Nën 02 2021 06:09

Goblena (Piktura të Qëndisura)

EUR

Publikuar: Nën 02 06:09
Shikime: 2
E punuar me fije te holla, antike shume e bukur me xhom perpara. Ne foto jane Nena me djalin te lumtur. Dimensionet jane: 61cm gjatesi dhe 48cm gjeresi dhe kushton 55€. Tjetra i ka 48cm gjatesi e 41 gjeresi dhe kushton 25€. Contact: Numer/Whatsapp/Messenger ose Viber: +38344934851
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344934851

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione