DYER DHOME Excluzive me mbi 30 modele dhe ngjyra..

130 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: N.T.SH "Trend" 14 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Pajisje
Të tjera
RISI * RISI * - Kompania N.T.SH. "TREND" Importues i dyerve te dhomave me adres ne Rr. Xhelal Hajda p.n (afer Stacionit te autobusave ne drejtim te Xerxes rreth 200 m) ne Rahovec.

OFROJM: Dyer Excluzive te dhomave me mbi 30 modele dhe ngjyra te ndryshme dhe me mbi 500 dyer ne dispozicion, perveq shitjes posedojme ekipin per montimi te dyerve te brendshme te dhomave, dyer xhami, dyer te blinduara, dyer te garazheve automatike dhe laminat te prodhuesve te njohur si KRONO Flooring, EGGER dhe paisjeve percjellese.

www.ntsh-trend.tk

https://www.facebook.com/ntsh.trend.5?fref=ts

http://www.youtube.com/watch?v=Tg5ipJ8-Toc
N.T.SH "Trend"
049/700229
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione