Shes enëlarse

35 EUR

Shitet nga: Beka 26 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
Model Tjeter
Shes enëlarse lan shumë mirë por e ka defekt pompen e ujit
Leaflet
Në fillim