Kerkoj banese per blerje ne Prishtine nga 60-100m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Blihet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në ULPIANË përballë Konvikteve 45 500 EUR
Zyre me qira në qendër, te kinemaja "ABC" 450 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin"Zahir Pajazit 130 000 EUR
Zyre me qira ne sheshin "Nena Tereze" 500 EUR
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Kerkoj banese per blerje ne Prishtine nga 60m2 deri 100m2

Kontakt:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në Mati 1 afër rrugës B 99 000 EUR
Shitet banesa afer qendres, te "Parku i Qytetit" 100 000 EUR
Banesë me qira në Kalabri te "LESNA" 350 EUR
Ofrohet për SHITJE trualli perballe Marigona Resid 5 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione