Banese prej 108m2 ne Gjilan

0 EUR

Shitet nga: farush 10 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Shitet banesa në rrugën Esat Berisha,
objekti “Vatra e re”.Kati i pestë,Lamella “C”
banesa nr.2,në sipërfaqe bruto prej 108m²
Me pamje nga rruga.Çmimi sipas marrëveshjes.
Banesa përfundohet në fund te vitit 2015
Nr. i tel. 044212036

FASADA. Punohet nga tullat e kuqe dhe është e përjetshme.
DRITARET. Plastikë, PVC
DYERT. Gjermane.
Dyshemeja. Laminat
INSTALIMI I UJIT. dhe ngrohjes është I kompanisë
UJE. 24 ore.
NGROHJE QENDRORE. Ngrohje Qendrore me rryme.
ASHENSORET. 750kg. me bateri
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione