Shitet banesa te Fitorja III

570 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: immkos 31 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje dy Banesa te Fitorja III ne (rr. Qarkore) te cilat gjenden ne katin e pare njera ka 107m, dhe tjetra 90.0 m
Çmimi 570 Euro.
Nderrim nuk ben
Përparësit që e dallojnë Kompleksin Banesor Premium I prej objekteve tjera në Gjilan jane:
Përveç banesave standarde në Kompleks kemi në shitje edhe Banesa Duplex (Banesa dy katëshe)
Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit,
Shumë afër qendrave tregtare,
Shumë afër qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj etj....dhe mbi të gjitha në Kompleksin Banesor e gjeni një rehati dhe qetësi që vështirë mund të gjendet në objeketet tjera në Gjilan
Objekti Kompleksi Banesor Premium I është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit.

Çmimet janë të arsyeshme

Zyra për Patundshmëri "immKos"në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Leaflet
Në fillim