SHITEN APARTAMENTE NE KUNE SHENGJIN

760 EUR

850 EUR

Shitet nga: —— 16 Mar 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shiten apartamente garsonier,1+1,2+1 ne Kune Shengjin ndertim i ri . Me certifikate pronesie dhe hipotek .
Apartamentet jane ne katin 0 dhe kat 2 .
Apartamentet 1+1 organizohen 1 dhome gjumi kuzhine dhe tualet .
Apartamentet 2+1 organizohen 2 dhoma gjumi kuzhine dhe tualet .
Ndertim i ri shume cilesor me pamje nga deti.
Per me shume info: cel.+355698973853
Cmimi 850 € i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione