Shtëpi me QIRA për zyre në Mati 1, në rr."Muharrem Fejza"

2 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Lakrishtë, te ProCredit 300 EUR
𝗣𝗲𝗻𝘁𝗵𝗼𝘂𝘀𝗲 me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në Pejton te Nartel 0 EUR
Shitet banesa 94m² ne Pejton te amb. Norvegjeze 120 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shtëpi me QIRA për zyre në Mati 1, në rr."Muharrem Fejza"

Shtëpi | QIRA | 520m² | 4.1ari truall | Zyre

Shtëpia ka sipërfaqe prej 520m² të përbërë nga bodrumi, përdhesa dhe 2 kate.
Shtëpia është e ndërtuar në truall prej 4.1 ari, ka parking të mjaftueshëm dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme.
Çmimi i qirasë është 2000euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
email | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET Lokali 115m² në rrugën B 550 000 EUR
Shitet banesa 93.67m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Zyre me QIRA në shesh, përballë Ministrisë së Kult 500 EUR
SHITET banesa në Bregun e Diellit afër shkollës "Iliria" 55 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione