9.Shitet shtepia ne Fushe Kosove

200 000 EUR

Shitet nga: mollekuqja Sot 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet Shtepia ne fushkosove
2.87 Ari
270 m2
Shtepia eshte ne 2 kate dhe ka ket perberje
--Kati i Pare
Sallon e kuzhin
1 dhome Gjumit
1 banjo

--Kati i Dyte

4 dhoma gjumit
1 banjo

--Garazhde

Cmimi 200000 Euro
mollekuqja
  Online
+38344555678
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione