Patundshmeri

250 000 EUR

Shitet nga: Enver Msini 23 Gush 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet shtepia me truall 2.2 Ari
Shtepia Gjindet mbrapa Tregut te Gjelbert te Prishtines afer Xhamise mbrapa hyrje se Xhamise 10 metra.

Shtepia eshte ne rruge krysore te cilat lidhen me Tauk Bahqe,Kodra e Trimave dhe Kolovice.
Cmimi i volitshem sipas marrveshjes.
E pershtatshme per ndertime lokale afariste plus banim.

Enver Msini
044/175 690
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione