Shtepi

95 000 EUR

Shitet nga: Fadil 27 Korr 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Shiten dy shtepit te dyja kan nga 2 dhoma dhe sallon dhe nga nje banjo kan oborr afer 2 ari me shtepi gjendemi tek hani dilit tek furra europa per meshum info na kontaktoni ne numrin 044-251-750 ose 045-998-161
Leaflet
Në fillim