Ringa(Shitet Toka ne Fshatin Babush)212/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 19:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
FERIZAJ
Komuna
Ferizaj
Shitet Toka ne Fshatin Babush me 75Ari.
Toka eshte 100m larg prej rruges.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar..
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim