Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:17 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet Gjeli

25 EUR

Sot 17:49 Kafshë në fermë , Ferizaj

shitet lopa

Sot 14:16 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet Lopa

1 200 EUR Price Reduced

Sot 13:52 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lop me viq mashkëll rac gjermane

2 200 EUR

Sot 13:48 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa me viq mashkëll ekstra

2 550 EUR

Sot 13:23 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten 2 viqa femna simentallka

460 EUR

Sot 12:59 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten dhit

16 EUR

Sot 12:58 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten kingjat

18 EUR

Dje 17:03 Kafshë në fermë , Ferizaj

lop me viq

Dje 16:09 Kafshë në fermë , Ferizaj

Kallamoq,Miser

14 EUR

Dje 16:00 Kafshë në fermë , Ferizaj

Lop

Dje 13:00 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten 3 copa dhi

15 EUR

Dje 12:56 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet dhia bars spanjolle

18 EUR

28 Maj 20:04 Kafshë në fermë , Ferizaj

Viqi Mashkell

28 Maj 18:42 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet cjapi

200 EUR

28 Maj 18:42 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa

28 Maj 18:15 Kafshë në fermë , Ferizaj

DHI

9 000 EUR

28 Maj 18:15 Kafshë në fermë , Ferizaj

Bletë

120 EUR

28 Maj 18:14 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet

160 EUR

28 Maj 17:41 Kafshë në fermë , Ferizaj

Dhi

28 Maj 17:40 Kafshë në fermë , Ferizaj

Dhi në shitje

1 EUR

28 Maj 17:40 Kafshë në fermë , Ferizaj

Sane dhe kashte

28 Maj 17:23 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet mushtjerra 11 muj

4 EUR

28 Maj 17:13 Kafshë në fermë , Ferizaj

Viq

28 Maj 16:56 Kafshë në fermë , Ferizaj

Vezë fshati

28 Maj 16:47 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shota

100 EUR

28 Maj 16:46 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten Bletet

130 EUR

28 Maj 16:46 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shpuese per blet

28 Maj 16:11 Kafshë në fermë , Ferizaj

Pula shabo

55 EUR

28 Maj 15:19 Kafshë në fermë , Ferizaj

Blete - blet

28 Maj 15:19 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet qeni i sharrit

350 EUR

28 Maj 15:06 Kafshë në fermë , Ferizaj

U shit

1 850 EUR

28 Maj 14:55 Kafshë në fermë , Ferizaj

viq

1 EUR

28 Maj 08:57 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shpuse per rama te bleta

27 Maj 00:22 Kafshë në fermë , Ferizaj

U shit

1 380 EUR

27 Maj 00:13 Kafshë në fermë , Ferizaj

SHITET VIQI MASHKULL

480 EUR

25 Maj 00:01 Kafshë në fermë , Ferizaj

U shit

1 850 EUR

24 Maj 23:59 Kafshë në fermë , Ferizaj

U shit

1 650 EUR

24 Maj 00:21 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten arrat

5 EUR

23 Maj 23:59 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten 1 mij duj San

23 Maj 23:37 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten 8 Bika Bio Natyral

23 Maj 17:38 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shes makinen per mjeljen e kafshëve

23 Maj 17:31 Kafshë në fermë , Ferizaj

shitet viqi 1muj e 1 jav

1 EUR

23 Maj 07:43 Kafshë në fermë , Ferizaj

Prodajem Kravu

1 EUR

22 Maj 13:18 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa me viq mashkull

1 900 EUR

21 Maj 15:53 Kafshë në fermë , Ferizaj

shes ndrroj sanen me miser dhe grur

160 EUR

21 Maj 11:43 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten viqat 3 femna dhe 2 meshkuj

21 Maj 00:45 Kafshë në fermë , Ferizaj

simetall

1 EUR

20 Maj 17:43 Kafshë në fermë , Ferizaj

Kafez

50 EUR

20 Maj 15:55 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shesim vez te pulav

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione