Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viq - Kafshë në fermë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viq,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viq Të gjitha | Kafshë në fermë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:58 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lopa me viq belg extra +bars

2 250 EUR

Sot 15:27 Kafshë në fermë , Malishevë

lopa pa viq 12l tamel

1 400 EUR

Sot 14:06 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop shyte

1 EUR

Sot 11:03 Kafshë në fermë , Besianë

Viq rac limosine

850 EUR

Sot 10:58 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet lopa me viq

Sot 10:31 Kafshë në fermë , Viti

Shitet lopa me viq mashkull

Sot 07:32 Kafshë në fermë , Malishevë

Viq mashkull simentall

Dje 19:53 Kafshë në fermë , Lipjan

Shitet lopa me viq mashkull

Dje 15:45 Kafshë në fermë , Gjilan

Shiten extra te gjitha bio

Dje 14:41 Kafshë në fermë , Dardanë

Shiten lop e viça

13 500 EUR

Dje 06:12 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

Dje 06:09 Kafshë në fermë , Ferizaj

Viq mashkull

650 EUR

Dje 04:49 Kafshë në fermë , Burim

Viq

Dje 04:39 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shitet lopa me viq

25 Sht 13:23 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa pa viq

1 150 EUR

25 Sht 12:09 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop me viq

1 480 EUR

25 Sht 08:23 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet Lopa me Viq

24 Sht 21:55 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

24 Sht 21:06 Kafshë në fermë , Drenas

Lol me viq

2 100 EUR

24 Sht 20:46 Kafshë në fermë , Pejë

Viq femer

23 Sht 22:59 Kafshë në fermë , Lipjan

shitet lopa

900 EUR

23 Sht 21:55 Kafshë në fermë , Gjilan

Viq

750 EUR

23 Sht 21:14 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet

1 600 EUR

23 Sht 21:14 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop

1 550 EUR

23 Sht 21:08 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop me viq

1 850 EUR

23 Sht 16:47 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq mashkell

680 EUR

23 Sht 16:35 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

23 Sht 15:19 Kafshë në fermë , Dardanë

Shiten lopte

23 Sht 15:17 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

380 EUR

22 Sht 22:17 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop me viq

2 350 EUR

22 Sht 21:35 Kafshë në fermë , Vushtrri

Viq

1 000 EUR

22 Sht 16:32 Kafshë në fermë , Lipjan

Shitet lopa

1 850 EUR

22 Sht 13:54 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop me viq mashkull

1 900 EUR

21 Sht 20:53 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet

22 EUR

21 Sht 14:13 Kafshë në fermë , Gjilan

viq

21 Sht 11:05 Kafshë në fermë , Skenderaj

shes lopen me gjith viq

2 100 EUR

21 Sht 05:40 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet

2 000 EUR

21 Sht 05:40 Kafshë në fermë , Skenderaj

Ushit

2 300 EUR

20 Sht 15:39 Kafshë në fermë , Skenderaj

Viq

20 Sht 11:47 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viq | Të gjitha | Kafshë në fermë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Viqa në kategorinë Kafshë në fermë
  • Viq në kategorinë Kafshë në fermë
  • Viqi në kategorinë Kafshë në fermë
  • Viq në kategorinë Vila
  • viq në kategorinë Pajisje Audio
  • Viqin në kategorinë Kafshë në fermë
  • Viqa në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Viqa në kategorinë Makina
  • Viq në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Viqa në kategorinë Kafshë shtëpiake

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione