Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hewlett-Packard(HP) Elite Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Elite | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:56 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

i7 6700 [GEN 6] - GTX 1660 Super - 16GB Ram

299 EUR

14 Pri 14:06 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Rahovec

HP i7-gen4

110 EUR

09 Pri 21:39 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prizren

BUDGET GAMING SETUP

300 EUR Price Reduced

05 Pri 09:56 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Gjakovë

Shitet PC HP Elite 8300

125 EUR Price Reduced

02 Pri 09:02 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

Shes shtepizen i5, 3570

180 EUR Price Reduced

01 Pri 20:26 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Mitrovicë

Gaming Pc

480 EUR Price Reduced

26 Mar 01:26 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Shtime

HP Elitedesk PC

80 EUR Price Reduced

19 Mar 21:11 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Mitrovicë

Shtepize kompjuteri ne shitje

199 EUR

02 Mar 12:40 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Pejë

Laptop HP windows 11 pro

250 EUR

25 Shk 23:31 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

Kompjuter PC Gaming + Monitor

250 EUR

19 Shk 01:46 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

Workstation komplet me tavoline

181 EUR

16 Shk 01:11 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

Shitet Gaming Pc

160 EUR

02 Shk 22:32 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Mitrovicë

��SHITET PC GAMING

290 EUR

30 Jan 10:39 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Gjilan

Shitet komplet setup per Gaming

520 EUR

28 Jan 11:01 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prizren

Kompjutera per counter 1.6

900 EUR Price Reduced

10 Jan 19:18 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Pejë

Laptop Hp i ri ne paketim

280 EUR

06 Jan 17:42 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Pejë

Shitet Llaptop hp

280 EUR

18 Dhj 03:12 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

Hp EliteDesk 800 G1

125 EUR Price Reduced

04 Dhj 17:47 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Pejë

Shitet laptopi

250 EUR

11 Nën 19:49 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Shtime

Pc gaming

270 EUR

29 Tet 09:59 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Fushë Kosovë

Kompjuter I5 2500 - 8GB Ram

90 EUR

08 Tet 23:22 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Mitrovicë

Shitet pc i5 4570

130 EUR

26 Sht 14:51 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

GAMING PC

550 EUR Price Reduced

03 Sht 15:00 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

PC 8 muaj i perdorur EliteDesk

300 EUR

29 Gush 19:19 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Gjilan

Shitet PC

310 EUR

21 Gush 15:14 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Gjilan

Pc gaming

230 EUR Price Reduced

27 Korr 19:02 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Fushë Kosovë

Shes kompjuterin komplet HP I5-3470 Gaming

230 EUR

18 Korr 16:44 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Gjilan

Shitet shtepiza .

210 EUR

01 Korr 15:59 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Lipjan

KOMPJUTER KOMPLET

599 EUR

28 Qer 06:21 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

Kompjuter HP per Low-End Gaming

250 EUR

24 Qer 17:03 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Ferizaj

Gaming PC + Degjuese HyperX Cloud Core I

400 EUR

15 Qer 05:39 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

��HP GAMING ELITE 8200��

186 EUR

15 Qer 01:37 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

��HP ELITE GAMING PC��

188 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Elite | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione