Kompjuter, Laptop. Tablet dhe iPad të ri dhe të përdorur në shitje

Kompjuter, laptop, notebook dhe tablet të modeleve dhe markave të ndryshme të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej kompjuter, laptop, notebook, tablet në MerrJep.com. Shiko shpalljet për gaming PC, laptop të markave të ndryshme si HP, Dell, Lenovo, Macbook, Asus dhe iPad apo tablet Toshiba, Samsung, Asus dhe shumë të tjerë. 


Dje 23:39 ,

Asus

120 EUR

Dje 22:16 ,

I7 gen 2

199 EUR

Dje 22:15 ,

I5 gen 3

160 EUR Price Reduced

Dje 22:15 ,

Laptop

80 EUR

Jeni duke kërkuar kompjuter, laptop apo tablet? Eksploro gamën e gjerë të elektronikës në MerrJep.com dhe gjej laptop, kompjuter dhe tablet të markave dhe modeleve të ndryshme në mesin e 2.325 shpalljeve për kompjuter në MerrJep.com.

Kompjutera desktop në shitje

Përzgjedhje e madhe e kompjuterave desktop të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. Shiko shpalljet për shitjen dhe blerjen e kompjuterave desktop të re dhe të përdorur dhe gjej markat më të njohura të kompjuterave si Acer, Lenovo, Apple, Asus, Dell, Samsung, Compaq dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore të elektronikës.

Laptop dhe tablet në shitje

Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e laptop dhe tablet të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj. 

Gjej laptop dhe tablet të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura për laptop si Dell, Lenovo, HP, Asus, Macbook dhe iPad apo tablet si Samsung, Asus, Toshiba dhe shumë marka tjera të elektronikës për laptop dhe tablet në shitje.

Blej dhe shit kompjuter, laptop dhe tablet në MerrJep.com

Shpallje për kompjuter, laptop dhe tablet të ri dhe të përdorur për të gjitha llojet dhe markat e telefonave në gjithë Kosovën.

Gjeni ofertat më të mira për kompjuter të markave Acer, Lenovo, Apple, Asus, Dell, Samsung, Compaq, laptop të markave Dell, HP, Lenovo, Macbook, Asus si dhe iPad apo tablet të markave Samsung, Asus, Toshiba dhe zgjedh ofertën më të mirë për laptop, kompjuter apo tablet.

Nëse keni kompjuter, laptop apo tablet të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për kompjuter, laptop apo tablet dhe gjej blerësin potencial në mesin e 20.525 shpalljeve për pjesë apo paisje të telefonave të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.


Në fillim