Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuter në shitje | Gjeni shpallje për Laptop. Tablet dhe iPad të ri dhe të përdorur në shitje

Kompjuter, laptop, notebook dhe tablet të modeleve dhe markave të ndryshme të ri dhe të përdorur në shitje.


Gjeni kompjuter, laptop, notebook, tablet në MerrJep.com. Shiko shpalljet për gaming PC, laptop të markave të ndryshme si HP, Dell, Lenovo, Macbook, Asus dhe iPad apo tablet Toshiba, Samsung, Asus dhe shumë të tjerë.

Dje 17:54
Linku:
Kompjutera desktop , Pejë

HP Z620 me 32 CPU & 64GB RAM

800 EUR

Dje 19:59
Linku:
Lap Top/Notebook , Vushtrri

MacBook Pro 16" M1 Pro 16GB / 1TB

2 200 EUR

27 Maj 14:28
Linku:
Kompjutera desktop , Lipjan

Computers pc

500 EUR


Sot 00:58 Kompjutera desktop , Prishtinë

Llaptop - Hp notebook i7 250

220 EUR

Sot 00:47 Kompjutera desktop , Prizren

Workstation-DELL Precision 5820 me Dual RTX A5000

3 500 EUR

Sot 00:38 Kompjutera desktop , Besianë

Xeon 16GB 1TB

140 EUR Price Reduced

Sot 00:28 Lap Top/Notebook , Gjilan

Macbook Air 2016

250 EUR Price Reduced

Dje 23:35 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Llaptop lenovo

170 EUR

Dje 23:35 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Llaptop

100 EUR Price Reduced

Dje 23:35 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Llaptop

180 EUR

Dje 23:34 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Llaptop hp

120 EUR

Dje 23:34 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Laptop acer

130 EUR

Dje 23:26 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC Dell Alienware aurora R10

1 300 EUR

Dje 22:58 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming Setup : Monitor ,PC,Maus,Tastjer

1 070 EUR

Dje 22:52 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Dell XPS 9500 i9

1 200 EUR

Dje 22:48 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Hp Probook Core i5 Generat 6Th

175 EUR

Dje 22:48 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Dell XPS 13" i5-7th, SSD 256GB, 8GB

249 EUR Price Reduced

Dje 22:44 Kompjutera desktop , Fushë Kosovë

Shitet kompjuter I7 Gen11

899 EUR

Dje 22:43 Tableta , Prishtinë

iPad AIR 2

99 EUR

Dje 22:31 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop HP Pavilion i7 11th gen

1 100 EUR

Dje 22:26 Kompjutera desktop , Gjakovë

HP Compaq 8100 Elite SFF

125 EUR Price Reduced

Dje 22:13 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP 15.6" FULL HD/ 128 SSD/ 8 GB DDR4/ Intel HD Graphics

175 EUR

Dje 21:56 Lap Top/Notebook , Gjakovë

MacBook Pro i7 2011

99 EUR Price Reduced

Dje 21:42 Kompjutera desktop , Gjilan

Gaming PC, 22 GB ram, 256SSD, GTX 4GB

315 EUR

Dje 21:37 Lap Top/Notebook , Prizren

MacbookPro 2011 Early

90 EUR

Dje 21:30 Kompjutera desktop , Prishtinë

Gaming setup

335 EUR

Dje 21:24 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop

455 EUR

Dje 21:22 Lap Top/Notebook , Gjilan

Llaptop acer i5

130 EUR

Dje 21:22 Kompjutera desktop , Ferizaj

Llaptop hp

220 EUR

Dje 21:22 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Lenovo X1 Carbon

520 EUR

Dje 21:22 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Macbook 13 pro M1 +magic keyboard

999 EUR

Dje 21:22 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Dell XPS 15 4k Touchscreen

635 EUR Price Reduced

Dje 21:22 Lap Top/Notebook , Prishtinë

HP Elitebook 850 32 GB RAM

590 EUR Price Reduced

Dje 21:21 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Dell Latitude 7400 16 GB RAM

415 EUR Price Reduced

Dje 21:21 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Matebook X Pro huawei

590 EUR Price Reduced

Dje 21:21 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Huawei X PRO 10th 16 Ram, 512 ssd

710 EUR Price Reduced

Dje 21:13 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming PC

520 EUR Price Reduced

Dje 21:07 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop ASUS TUF Gaming F15

850 EUR

Dje 21:04 Lap Top/Notebook , Shtime

ASUS TUF GAMING F15

799 EUR

Dje 21:02 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Macbook Air 2018

700 EUR

Dje 21:00 Lap Top/Notebook , Shtime

Shes ASUS TUF GAMING F15

800 EUR

Dje 20:42 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Razer Kontroller PS4 dhe PC

40 EUR Price Reduced

Dje 20:18 Kompjutera desktop , Prishtinë

GAMING PC

750 EUR

Dje 20:12 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Toshiba i7/ 15.6" HD/ 8 Ram/ 1TB Sata/ 1GB Grafik

190 EUR

Jeni duke kërkuar kompjuter, laptop apo tablet? Eksploro gamën e gjerë të elektronikës në MerrJep.com dhe gjej laptop, kompjuter dhe tablet të markave dhe modeleve të ndryshme në mesin e 2.325 shpalljeve për kompjuter në MerrJep.com.


Kompjutera desktop në shitje


Përzgjedhje e madhe e kompjuterave desktop të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Shiko shpalljet për shitjen dhe blerjen e kompjuterave desktop të re dhe të përdorur dhe gjej markat më të njohura të kompjuterave si Acer, Lenovo, Apple, Asus, Dell, Samsung, Compaq dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore të elektronikës.


Laptop dhe tablet në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e laptop dhe tablet të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej laptop dhe tablet të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura për laptop si Dell, Lenovo, HP, Asus, Macbook dhe iPad apo tablet si Samsung, Asus, Toshiba dhe shumë marka tjera të elektronikës për laptop dhe tablet në shitje.


Blej dhe shit kompjuter, laptop dhe tablet në MerrJep.com


Shpallje për kompjuter, laptop dhe tablet të ri dhe të përdorur për të gjitha llojet dhe markat e telefonave në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për kompjuter të markave Acer, Lenovo, Apple, Asus, Dell, Samsung, Compaq, laptop të markave Dell, HP, Lenovo, Macbook, Asus si dhe iPad apo tablet të markave Samsung, Asus, Toshiba dhe zgjedh ofertën më të mirë për laptop, kompjuter apo tablet.


Nëse keni kompjuter, laptop apo tablet të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për kompjuter, laptop apo tablet dhe gjej blerësin potencial në mesin e 20.525 shpalljeve për pjesë apo paisje të telefonave të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione