Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hewlett-Packard(HP) Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:30 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 8GB Gjermania

100 EUR Price Reduced

Sot 08:28 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i7 8GB

100 EUR Price Reduced

Sot 08:27 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 8GB 256ssd 15.6 GEN8

200 EUR

Sot 08:24 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

MEDION i5 8GB 17.3

130 EUR Price Reduced

Sot 08:23 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp A9-9420 8GB DDR4 256ssd

150 EUR Price Reduced

Sot 08:23 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 4GB

80 EUR

Sot 08:22 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5-9500 640GB

160 EUR Price Reduced

Sot 08:21 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Gaming i5 8gb 1TB GTX 1050Ti 4GB GEN7

260 EUR

Sot 08:20 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5-7500 8GB 1TB

130 EUR Price Reduced

27 Shk 08:32 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Hp t610 thin client, 9 cop

35 EUR

26 Shk 21:36 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet pc

200 EUR

25 Shk 21:20 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet pc gaming

230 EUR

25 Shk 20:43 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Computer / Kompjuter / PC

239 EUR Price Reduced

25 Shk 20:02 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kompjuter desktop

330 EUR

25 Shk 16:43 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet pc gaming

370 EUR

25 Shk 15:14 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet Pc

400 EUR

22 Shk 22:04 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 4GB

80 EUR Price Reduced

20 Shk 22:33 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Pcc

50 EUR

20 Shk 13:46 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes komplet gaming

550 EUR

15 Shk 09:03 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjuter

200 EUR

10 Shk 09:19 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 GEN6 8GB 128ssd hp

200 EUR Price Reduced

03 Shk 06:14 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

HP pentium 4

40 EUR

02 Shk 17:24 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjuter Gaming Pc HP

300 EUR

31 Jan 01:01 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Monitor per kompjuter (17 inch)

25 EUR Price Reduced

31 Jan 00:00 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjuter bashke me Monitor

220 EUR

31 Jan 00:00 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjuter bashke me Monitor

220 EUR

30 Jan 23:26 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet Pc Gaming I5

110 EUR

30 Jan 17:17 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

HP Lenovo i3 i5 4GB Lenovo 20

80 EUR

28 Jan 17:04 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet low budget gaming Pc

270 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione