Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hewlett-Packard(HP) Workstation Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Workstation | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 19:36 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prizren

1x HP Mini G2 1x HP Desktop

200 EUR

27 Mar 00:41 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

Shes HP Z600

150 EUR Price Reduced

14 Mar 01:37 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

Shitet PC me Ekran

500 EUR

07 Mar 21:59 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

10 Kompjutera per cs 1.6

1 000 EUR

29 Shk 07:44 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Therandë

workstation (GTX 1060)

1 EUR Price Reduced

16 Shk 20:47 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

10pc

1 000 EUR

14 Shk 21:21 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

HP Z820 Workstation

800 EUR

20 Jan 04:20 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Gjilan

Shiten pc gaming 10 copa

1 EUR

10 Jan 03:01 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

PC GAMING

350 EUR

10 Jan 02:43 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

PC GAMING

1 EUR

07 Jan 23:48 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Viti

kompjuter

400 EUR Price Reduced

07 Dhj 16:09 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

Server

600 EUR

19 Nën 02:41 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Burim

HP Z800

01 Nën 05:18 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prizren

Shitet hp prodesk i7

140 EUR

17 Tet 04:28 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Lipjan

Pc Gaming Monitor

330 EUR

30 Sht 02:14 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

Hp workstation z620

570 EUR

21 Sht 20:05 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

SHITET PC + MONITORI ( URGJENT )

750 EUR

04 Sht 21:48 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Fushë Kosovë

pc gaming urgjent

250 EUR

03 Sht 12:43 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prizren

Kompjutera per counter 1.6

1 000 EUR

28 Gush 00:59 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Fushë Kosovë

Shitet PC Workstation

180 EUR

24 Gush 15:54 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Dardanë

Asus STRIX RX570 4gb

80 EUR Price Reduced

19 Gush 04:01 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

Shitet PC komplet me tavoline

1 300 EUR

02 Gush 18:48 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

HP workstation Z800

350 EUR

02 Gush 18:48 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

HP workstation Z800

350 EUR

02 Gush 16:54 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

HP workstation Z800

350 EUR

02 Gush 16:50 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

Hp Workstation Z800

350 EUR

17 Korr 04:29 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Kaçanik

Shitet Gaming, Work PC

400 EUR

20 Qer 19:42 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Pejë

SUPER PC 32 CPU & 64GB RAM

700 EUR Price Reduced

19 Maj 11:52 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Viti

HP Workstation

165 EUR

22 Pri 16:49 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

Hp Workstation xw4200

60 EUR Price Reduced

21 Pri 03:24 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Ferizaj

HP i7 Gjenerata 7

600 EUR

08 Pri 05:54 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Vushtrri

Shitet kompjuteri

150 EUR

21 Mar 19:07 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

Gaming PC + Monitor 144Hz - i7/16GbRam/1060

600 EUR

17 Mar 23:49 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Pejë

PC Gaming 1060 6gb i7 gen 4770

350 EUR

16 Mar 15:00 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

10 Pc Gaming

1 550 EUR

07 Mar 10:38 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Pejë

HP workstation z230

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Workstation | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione