Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje elektronike të reja dhe të përdorura në shitje

Eksploro gamën e gjerë të paisjeve elektronike që MerrJep.com ofron. Gjej paisje elektrike të reja dhe të përdorura nga marka të ndryshme të paisjeve elektrike.


Shiko shpallje për telefona mobil, telefona të mençur, telefona fiks, laptop, televizor, kompjutera, fotoaparate, konzolatë për lojëra, pjesë dhe paisje për telefon dhe shumë paisje tjera elektronike në shitje në MerrJep.com


Sot 15:09 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp E232/20

60 EUR

Sot 15:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  Hp  ·  Besianë

Hp GEN6/7 2GB

60 EUR

Sot 15:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

HPE233 23-inch 1920 x 1080

62 EUR Price Reduced

Sot 15:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 8GB GEN8

130 EUR

Sot 14:55 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Besianë

Camera Nx3

850 EUR

Sot 14:41 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

RTX 3070 ZOTAC OC

299 EUR Price Reduced

Sot 14:31 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  S23 ultra  ·  Prizren

S23 ultra 12/512

690 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Gjilan

iphone 13 CE ��

385 EUR Price Reduced

Sot 14:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Ferizaj

iphone 13 Pro Max CE

575 EUR Price Reduced

Sot 14:18 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy fit 3  ·  Prizren

Galaxy fit 3

75 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Prishtinë

Laptop DELL

199 EUR

Sot 13:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet telefoni i ri me pako

80 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Ipad Pro Max 12.9

1 000 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 13:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Gaming i7 16GB Rx 480 8 /hp 30 Gjermania

300 EUR

Sot 13:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

HP P24h G4

60 EUR Price Reduced

Sot 13:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Msi 27 165Hz

160 EUR

Sot 13:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

HP 30" LP3065 LCD Monitor

60 EUR Price Reduced

Sot 13:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15 Pro Max  ·  Prizren

Soundbar bluetooth

55 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:14 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Prizren

Sounbar

55 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet telefoni Tecno Pova 5 Pro 5G 08/23

250 EUR

Përzgjedhje e madhe e paisjeve elektronike në MerrJep.com. Gjej paisje elektronike të të gjitha llojeve të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të elektronikës në gjithë Kosovën. Kërko për paisje elektronike në bazë të kategorisë dhe gjej paisjen që ju duhet shpejt dhe lehtë.


Paisje elektronike në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e lodrave e paisjeve elektronike nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Të gjitha llojet e paisjeve elektronike në një vend. Gjej paisje elektronike të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të elektronikës me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg duke filluar nga televizor, telefona të mençur, kompjuter, fotoaparate, pjesë dhe paisje për telefona dhe kompjuter, konzola për lojëra dhe shumë paisje tjera elektronike me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Blej paisje elektronike në MerrJep.com


Blej paisje elektronike të reja dhe të përdorura në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të paisjeve elektronike dhe zgjedh paisjen ideale për ju në mesin e 157.192 shpalljeve për paisje elektronike në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për televizor, kompjuter, telefona mobil, telefona të mençur, laptop, kompjuter, aparate fotografike, konzola për lojëra, paisje audio dhe video si dhe pjesë dhe paisje për telefon dhe kompjuter në MerrJep.com.


Shit paisje elektronike në MerrJep.com


Keni paisje elektronike si televizor, telefona të mençur, laptop, kompjuter apo aparat fotografik për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për paisjen që dëshironi të shisni duke e ekspozuar atë në mesin e mijëra blerësve potencial.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të pasur një shitje të suksesshme në MerrJep.com është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha detajet e paisjes elektrike si dhe të ngarkoni fotografi të paisjes për të transmetuar gjendjen reale të paisjes tek blerësi potencial.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione