Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje elektronike të reja dhe të përdorura në shitje

Eksploro gamën e gjerë të paisjeve elektronike që MerrJep.com ofron. Gjej paisje elektrike të reja dhe të përdorura nga marka të ndryshme të paisjeve elektrike.


Shiko shpallje për telefona mobil, telefona të mençur, telefona fiks, laptop, televizor, kompjutera, fotoaparate, konzolatë për lojëra, pjesë dhe paisje për telefon dhe shumë paisje tjera elektronike në shitje në MerrJep.com

15 Pri 22:03
Linku:
Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

MacBook Air 13-inch 2017

330 EUR Price Reduced


Dje 20:10 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ipad apo tablet apple gen 10 64gb

399 EUR Price Reduced

Dje 19:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 8gb 1TB GEN6

99 EUR Price Reduced

Dje 19:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 GEN3 Lenovo 20/10

70 EUR

Dje 19:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Dell i5 8GB 500gb 250GB GEN2/3/10

70 EUR

Dje 19:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i5 8GB 240ssd GEN9

160 EUR

Dje 19:23 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Llaptop

Dje 19:23 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjakovë

Llaptop

Dje 19:17 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Mitrovicë

kablla

Dje 19:17 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

Xiaomi Redmi note 10 pro

180 EUR Price Reduced

Dje 19:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  Ps4 Pro  ·  Vushtrri

Sony Playstation 4PRO

340 EUR Price Reduced

Dje 18:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Gjakovë

Macbook pro 13 M1-Gray viti 2020

730 EUR Price Reduced

Dje 18:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Lipjan

i7 13700f 4060ti

950 EUR

Dje 18:40 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prizren

Ram DDR4 8gb 3200mhz

32 EUR

Dje 18:19 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Navigacion me radio per Wv

180 EUR Price Reduced

Dje 17:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

IPHONE X 64GB 100% BATTERY

125 EUR

Dje 17:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Rog Strix G17

1 700 EUR

Përzgjedhje e madhe e paisjeve elektronike në MerrJep.com. Gjej paisje elektronike të të gjitha llojeve të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të elektronikës në gjithë Kosovën. Kërko për paisje elektronike në bazë të kategorisë dhe gjej paisjen që ju duhet shpejt dhe lehtë.


Paisje elektronike në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e lodrave e paisjeve elektronike nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Të gjitha llojet e paisjeve elektronike në një vend. Gjej paisje elektronike të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të elektronikës me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg duke filluar nga televizor, telefona të mençur, kompjuter, fotoaparate, pjesë dhe paisje për telefona dhe kompjuter, konzola për lojëra dhe shumë paisje tjera elektronike me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Blej paisje elektronike në MerrJep.com


Blej paisje elektronike të reja dhe të përdorura në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të paisjeve elektronike dhe zgjedh paisjen ideale për ju në mesin e 157.192 shpalljeve për paisje elektronike në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për televizor, kompjuter, telefona mobil, telefona të mençur, laptop, kompjuter, aparate fotografike, konzola për lojëra, paisje audio dhe video si dhe pjesë dhe paisje për telefon dhe kompjuter në MerrJep.com.


Shit paisje elektronike në MerrJep.com


Keni paisje elektronike si televizor, telefona të mençur, laptop, kompjuter apo aparat fotografik për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për paisjen që dëshironi të shisni duke e ekspozuar atë në mesin e mijëra blerësve potencial.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të pasur një shitje të suksesshme në MerrJep.com është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha detajet e paisjes elektrike si dhe të ngarkoni fotografi të paisjes për të transmetuar gjendjen reale të paisjes tek blerësi potencial.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione