Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Model Tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Maj 00:28 Telefona celular , Gjilan

shitet htc

20 EUR Price Reduced

12 Maj 06:09 Telefona celular , Prizren

U shittt

40 EUR

28 Jan 04:00 Telefona celular , Ferizaj

HTC Touch HD

35 EUR Price Reduced

25 Nën 22:17 Telefona celular , Prishtinë

Htc desire 10 pro shitet boj edhe ndrrim

100 EUR Price Reduced

25 Pri 04:23 Telefona celular , Ferizaj

Htc Touch 2

28 EUR Price Reduced

09 Jan 22:29 Telefona celular , Gjilan

Htc

03 Nën 08:36 Telefona celular , Mitrovicë

shitet htc 32gb

45 EUR

26 Tet 20:58 Telefona celular , Gjakovë

HTC

10 EUR

25 Sht 15:10 Telefona celular , Vushtrri

Htc one

35 EUR

06 Qer 00:12 Telefona celular , Vushtrri

Shes

30 EUR

10 Mar 18:27 Telefona celular , Ferizaj

HTC U 11

150 EUR

06 Mar 12:57 Telefona celular , Ferizaj

HTC U Play

120 EUR

04 Shk 13:57 Telefona celular , Fushë Kosovë

Telefon HTC 32 GB

60 EUR

17 Jan 17:29 Telefona celular , Drenas

HTC

20 EUR

20 Nën 19:48 Telefona celular , Prizren

Shes Htc

40 EUR

13 Gush 05:48 Telefona celular , Pejë

HTC

255 EUR

04 Korr 12:09 Telefona celular , Klinë

Telefon

180 EUR

01 Pri 12:27 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Ose Nderrohet HTC U11

230 EUR

29 Mar 21:55 Telefona celular , Prizren

Htc 610

20 EUR

18 Mar 19:11 Telefona celular , Mitrovicë

htc m8 mini

35 EUR Price Reduced

31 Jan 16:22 Telefona celular , Pejë

Shifet

24 Jan 10:56 Telefona celular , Gjakovë

htc 10

60 EUR Price Reduced

27 Dhj 12:36 Telefona celular , Prizren

U shittt

55 EUR

16 Nën 22:29 Telefona celular , Prishtinë

Shes HTC MINI +

45 EUR

30 Tet 17:15 Telefona celular , Ferizaj

Htc Desire 12+

175 EUR

14 Tet 07:34 Telefona celular , Prizren

Htc one 2 mini

65 EUR

24 Sht 21:50 Telefona celular , Ferizaj

Shitet

80 EUR

15 Sht 20:15 Telefona celular , Prizren

Htc one X

10 EUR

11 Sht 13:05 Telefona celular , Prizren

Htc

15 EUR

11 Gush 18:53 Telefona celular , Prishtinë

Htc u11 - 128gb - 6gb rram -i ri

450 EUR Price Reduced

02 Korr 13:48 Telefona celular , Therandë

shes htc

30 EUR

13 Qer 13:06 Telefona celular , Pejë

HTC

50 EUR

10 Qer 16:27 Telefona celular , Prizren

Shitet Htc u ultra

300 EUR

08 Qer 17:35 Telefona celular , Mitrovicë

HTC Pro 10 duos

190 EUR

20 Pri 22:19 Telefona celular , Ferizaj

HTC U play

220 EUR

23 Mar 19:06 Telefona celular , Pejë

Htc

100 EUR

17 Shk 15:30 Telefona celular , Besianë

HTC p8

100 EUR

28 Jan 11:06 Telefona celular , Burim

HTC

80 EUR

25 Jan 14:27 Telefona celular , Prishtinë

HTC ONE QUIETLY BRILLANT

45 EUR

26 Dhj 19:10 Telefona celular , Mitrovicë

htc ONE 32 Gb

70 EUR

08 Tet 11:17 Telefona celular , Gjakovë

htc m7 mini 16 gb

80 EUR

21 Sht 18:11 Telefona celular , Rahovec

htc

65 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione