Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

10 , 53
100 , 1
7 Mozart , 27
7 Pro , 10
8XT , 19
Amaze 4G , 11
Desire , 82
Desire 200 , 15
Desire 310 , 20
Desire 320 , 16
Desire 510 , 50
Desire 626 , 19
Desire 816 , 19
Desire C , 9
Desire HD , 35
EVO 3D , 2
iPhone 4 , 1
One (M7) , 215
One (M8) , 209
One A9 , 27
One M8s , 13
One M9 , 105
One Max , 11
One mini , 21
One mini 2 , 17
One S , 17
One X , 53
One XL , 6
Sensation , 41
Wildfire , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Maj 00:28 Telefona celular , Gjilan

shitet htc

20 EUR Price Reduced

12 Maj 06:09 Telefona celular , Prizren

U shittt

40 EUR

02 Shk 10:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet htc one mini2

20 EUR

28 Jan 04:00 Telefona celular , Ferizaj

HTC Touch HD

35 EUR Price Reduced

25 Nën 22:17 Telefona celular , Prishtinë

Htc desire 10 pro shitet boj edhe ndrrim

100 EUR Price Reduced

30 Tet 00:55 Telefona celular , Deçan

HTC 8XT

50 EUR

29 Qer 17:12 Telefona celular , Prishtinë

Electric

40 EUR

09 Pri 11:13 Telefona celular , Prishtinë

HTC 310

30 EUR

09 Mar 18:11 Telefona celular , Prizren

Shitet nr vala 046 45 00 00

250 EUR

07 Mar 11:31 Telefona celular , Klinë

Shes HTC Desire 510 OPCV1

30 EUR Price Reduced

10 Shk 14:00 Telefona celular , Prizren

Shes Htc One M9 XIX

70 EUR

23 Nën 13:34 Telefona celular , Vushtrri

Urgjend Htc m8 perfekt

45 EUR

18 Nën 16:05 Telefona celular , Vushtrri

Htc one M8 044423211

60 EUR Price Reduced

13 Tet 02:24 Telefona celular , Fushë Kosovë

Telefon htc

55 EUR Price Reduced

24 Gush 10:45 Telefona celular , Gjilan

Htc m7 32 gb

60 EUR

23 Gush 09:28 Telefona celular , Prishtinë

shitet boj edhe ndrrim

60 EUR

04 Korr 20:53 Telefona celular , Gjilan

htc one

35 EUR

08 Qer 17:07 Telefona celular , Prishtinë

Shitet boj edhe ndrrim

60 EUR

01 Qer 04:19 Telefona celular , Prizren

HTC willdfire

31 EUR

01 Qer 01:56 Telefona celular , Prizren

Shiten komplet

250 EUR

29 Maj 23:41 Telefona celular , Gjilan

celular

70 EUR

25 Pri 13:57 Telefona celular , Pejë

Shitet nokia 25€ posta falas��

25 Pri 04:23 Telefona celular , Ferizaj

Htc Touch 2

28 EUR Price Reduced

13 Pri 16:26 Telefona celular , Vushtrri

HTC One M9

70 EUR

13 Pri 15:58 Telefona celular , Vushtrri

HTC One M9

70 EUR

10 Mar 16:25 Telefona celular , Prizren

HTC

50 EUR

08 Mar 23:27 Telefona celular , Besianë

HTC

45 EUR

09 Jan 22:29 Telefona celular , Gjilan

Htc

24 Dhj 15:52 Telefona celular , Prishtinë

Htc one m7

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione