Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC One (M8) Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC One (M8) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Nën 13:34 Telefona celular , Vushtrri

Urgjend Htc m8 perfekt

45 EUR

18 Nën 16:05 Telefona celular , Vushtrri

Htc one M8 044423211

60 EUR Price Reduced

08 Qer 17:07 Telefona celular , Prishtinë

Shitet boj edhe ndrrim

60 EUR

24 Dhj 15:52 Telefona celular , Prishtinë

Htc one m7

08 Tet 18:33 Telefona celular , Prizren

Htc

120 EUR

23 Qer 23:40 Telefona celular , Viti

HTC on M 8

70 EUR Price Reduced

06 Maj 19:25 Telefona celular , Gjakovë

Htc one m8 32 giga

55 EUR

08 Jan 19:47 Telefona celular , Mitrovicë

HTC one M8

50 EUR

14 Sht 13:37 Telefona celular , Drenas

Shitet dhe ndrrohet htc m8

90 EUR

03 Gush 22:35 Telefona celular , Prizren

one

50 EUR

14 Mar 22:25 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S7 edge bej ndrrime

190 EUR

08 Shk 08:51 Telefona celular , Prishtinë

HTC M8

50 EUR

03 Jan 13:31 Telefona celular , Gjilan

Htc one M8 16gb

115 EUR Price Reduced

24 Dhj 06:25 Telefona celular , Gjakovë

htc one m8 32 giga

80 EUR Price Reduced

17 Nën 18:02 Telefona celular , Fushë Kosovë

Htc on8

100 EUR

29 Tet 11:14 Telefona celular , Ferizaj

htc m8

125 EUR

02 Tet 11:07 Telefona celular , Prishtinë

HTC M8

100 EUR

16 Gush 20:55 Telefona celular , Prishtinë

HTC One M8 Harman Kardon Edition

90 EUR

08 Qer 22:08 Telefona celular , Pejë

Shes htc one m8

50 EUR

03 Qer 12:39 Telefona celular , Fushë Kosovë

HTC

120 EUR

11 Maj 15:17 Telefona celular , Prizren

Htc onem8

95 EUR

05 Maj 23:46 Telefona celular , Fushë Kosovë

HTC one M8

65 EUR

05 Pri 12:02 Telefona celular , Gjilan

Htc

150 EUR

29 Mar 11:05 Telefona celular , Prizren

HTC ONE M8

20 Mar 08:56 Telefona celular , Gjakovë

Htc one M8

145 EUR

08 Mar 18:25 Telefona celular , Rahovec

Telefon

100 EUR

27 Shk 00:30 Telefona celular , Pejë

Shes HTC one m8

115 EUR

15 Shk 13:46 Telefona celular , Prishtinë

SHES DY HTC 626G 16GB

20 EUR Price Reduced

12 Shk 11:31 Telefona celular , Prizren

Htc oneM8

90 EUR

11 Shk 16:59 Telefona celular , Prishtinë

htc one m8

130 EUR

29 Jan 06:23 Telefona celular , Gjakovë

htc m8

90 EUR Price Reduced

28 Jan 10:54 Telefona celular , Prishtinë

htc one m8 per pjese

45 EUR

19 Jan 08:55 Telefona celular , Gjakovë

htc m8

140 EUR

18 Jan 11:29 Telefona celular , Prishtinë

HTC M8

140 EUR

13 Jan 00:16 Telefona celular , Ferizaj

Htc m8 one

80 EUR

09 Jan 19:23 Telefona celular , Ferizaj

Shes HTC One M8

180 EUR

08 Jan 14:27 Telefona celular , Kaçanik

Shitet ndrrohet

140 EUR

04 Jan 13:49 Telefona celular , Ferizaj

htc one m8 16gb

120 EUR

24 Dhj 08:45 Telefona celular , Pejë

htc

90 EUR

11 Dhj 02:39 Telefona celular , Vushtrri

Shitet HTC ONE M8

150 EUR

30 Nën 09:39 Telefona celular , Prizren

HTC ONE M8

180 EUR

17 Nën 16:46 Telefona celular , Prizren

Shitet HTC M8

59 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC One (M8) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione