Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Drenas - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Drenas , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Drenas Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Tet 18:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Prishtinë

Krem vazolin e fares zez

10 EUR

14 Maj 06:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Drenas

Drenas

125 EUR

12 Shk 23:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Burim

Shes ose ndrroi galaxy s6edge

140 EUR

11 Shk 22:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Prishtinë

Shes ose ndrroi galaxy s6edge

140 EUR Price Reduced

18 Nën 07:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Drenas

urgjent phone 6 "ce" 16gb

235 EUR

08 Korr 15:06 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Vivax  ·  Prishtinë

Shes telefonin VIVAX

40 EUR

06 Qer 19:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Prishtinë

u shit u shit flm merrjep

55 EUR Price Reduced

06 Qer 00:49 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M8)  ·  Prishtinë

shes htc m8

80 EUR

24 Sht 12:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Drenas

Shes Samsung A5 ne gjendje perfekte!

170 EUR

22 Shk 19:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Prishtinë

Samsung s6 U SHIT E GZOFT PRONARI NGA PRISHTINA

375 EUR

14 Shk 20:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Prishtinë

Iphone 5 U SHIT

185 EUR

14 Shk 12:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Prishtinë

iPhone 6 Plus U SHIT E GZOFT PRONARI NGA PEJA

490 EUR

11 Shk 22:24 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Prishtinë

Samsung s6 edgeU_SHIT_EGZOFT_PRONARI_NGA_MALISHEVA

470 EUR

10 Shk 13:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Prishtinë

iPhone 5 full unlok 16gb urgjent

150 EUR

09 Shk 18:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Prishtinë

Iphone_6_U_SHIT_E_GZOFT_PRONARI_NGA_FERIZAJI

460 EUR

08 Shk 18:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Prishtinë

Iphone_6_Gold_i_ri_boj_ndrrim

460 EUR

06 Jan 11:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Prishtinë

iPhone 5 urgjent

130 EUR Price Reduced

03 Jan 09:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Prishtinë

iPhone 6 plus 16gb full unlock boj ndrrim

510 EUR

02 Jan 21:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Prishtinë

iPhone 5s 16gb U SHIT

270 EUR

25 Dhj 15:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s6 U SHITTT

390 EUR

06 Nën 15:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s4 i9505

29 Sht 16:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

galaxy s3

115 EUR

26 Sht 13:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

samsung galaxy s3

115 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Drenas | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione