Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nokia 6700 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Nokia , 22
HTC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nokia 6700 , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nokia 6700 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 18:56 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

nokia 6700 slide shum i rujtun, si i ri

28 EUR

15 Maj 06:30 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

nokia 6700 slide shum i rujtun, si i ri

28 EUR

02 Pri 04:21 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8800  ·  Ferizaj

Nokia 6700

50 EUR

07 Tet 08:52 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Nokia 6700 kineze

40 EUR

08 Gush 14:56 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 630  ·  Lipjan

Nokia 6700 iri nga zvicrra

60 EUR

11 Tet 01:19 Telefona celular  ·  Prishtinë

Nokia 6700

04 Mar 22:35 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 610  ·  Fushë Kosovë

Sony Ericsson,Nokia

15 EUR

17 Sht 20:10 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Mitrovicë

U shit Nokia 6700 clasic flm merrjep

40 EUR

13 Gush 18:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Mitrovicë

Shes nokia 6700

40 EUR

28 Mar 19:32 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Klinë

Shiter telefoni Nokia 6700

50 EUR

06 Mar 00:20 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Lipjan

Nokia 6700 classic chrome

50 EUR Price Reduced

15 Tet 20:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Gjilan

Nokia 6700 classic

100 EUR

04 Maj 22:23 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Prishtinë

Nokia 6700 Classic

40 EUR

28 Pri 19:47 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Gjakovë

Nokia 6700

12 Pri 23:03 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Prishtinë

Shes Nokia 6700 classic

50 EUR Price Reduced

31 Jan 19:17 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Gjilan

Shitet Nokia 6700 classic

55 EUR

11 Mar 23:17 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Prishtinë

Shitet nokia 6700 classic si e re

50 EUR

05 Mar 18:28 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Prishtinë

Nokia 6700 classic

40 EUR

01 Mar 00:10 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Prishtinë

Nokia 6700 classic extra

50 EUR Price Reduced

27 Shk 23:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Prishtinë

Nokia 6700 classic

30 EUR Price Reduced

14 Shk 20:46 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Lipjan

Nokia 6700 CLASSIC SILVER EDITION

35 EUR

07 Shk 22:53 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Lipjan

Nokia 6700

30 EUR

31 Jan 12:16 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Nokia E6

14 Tet 17:07 Telefona celular  ·  HTC  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ndrim me nokia 515,c5,6700

31 Mar 17:11 Telefona celular  ·  Prishtinë

Nokia 6700 classic T-mobile

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nokia 6700 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione