iphon | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 255
Huawei , 16
Sony , 15
HTC , 14
LG , 12
Nokia , 11
Mobile , 10
Acer , 4
ZTE , 3
i-mobile , 2
Alcatel , 1
Dell , 1
HP , 1
Toshiba , 1
Vertu , 1
Vodafone , 1
Lenovo , 1
Dje 20:12 ,

Iphone 8plus

340 EUR

Dje 01:26 ,

zte

110 EUR

23 Sht 15:00 ,

Iphon 6s plus

150 EURNë fillim