samsung note | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 1451
HTC , 8
LG , 7
Huawei , 6
Sony , 4
Alcatel , 2
Acer , 1
Asus , 1
Motorola , 1
Mobile , 1
VK Mobile , 1
Lenovo , 1
22 Tet 21:28 ,

Samsung note 4

70 EUR Price Reduced

22 Tet 00:02 ,

Samsung Note 10+

500 EURNë fillim