Samsung note 10 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

22 Tet 00:02 ,

Samsung Note 10+

500 EUR

06 Sht 21:10 ,

Samsung note 10+

610 EUR

29 Pri 18:21 ,

Shitet note9

400 EURNë fillim