Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ipet Shtepia me qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ipet Shtepia me qera , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ipet Shtepia me qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 08:13 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi Me Qera

Numri i dhomave: 5
27 Dhj 18:02 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
30 Tet 20:14 Shtëpi  ·  Ferizaj

ipet shtepia me qera

Numri i dhomave: 3
03 Tet 10:51 Shtëpi  ·  Ferizaj

Qera

250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
10 Pri 23:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

shtepia i pet me qera per qerdhe femive

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 17:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

24 Jan 08:57 Shtëpi  ·  Ferizaj

ipet shtepia me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
27 Dhj 19:57 Shtëpi  ·  Ferizaj

SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
03 Nën 11:24 Banesa  ·  Ferizaj

Banesa ipet me Qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Nën 11:14 Banesa  ·  Ferizaj

Banesa ipet me Qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Tet 10:00 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
02 Korr 20:35 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shitet-ipet me qera Shtepia

Numri i dhomave: 4
13 Qer 22:06 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Qer 11:35 Shtëpi  ·  Ferizaj

IPET SHTEPIA ME QERA

Numri i dhomave: 3
06 Maj 20:48 Shtëpi  ·  Ferizaj

shtepi me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
21 Pri 22:17 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shitet shtepia ne qender te Ferizajit

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
31 Gush 20:39 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
15 Gush 22:02 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet Shtepia me qera per pushime

Numri i dhomave: 2
31 Jan 00:01 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Jan 09:57 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
03 Jan 02:29 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

30 Dhj 13:40 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
28 Dhj 22:59 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 6
14 Dhj 22:33 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Numri i dhomave: 6
14 Korr 21:29 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

250 EUR

14 Jan 14:23 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera me 60 ari oborr bibaj-ferizaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
13 Jan 08:23 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet me qera shtepia me 60 ari oborr.

Numri i dhomave: 4
12 Jan 12:53 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet me qëra shtepia me 60 ari oborr,fshati bibaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
10 Nën 17:41 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 6
01 Nën 11:42 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Numri i dhomave: 6
10 Tet 16:03 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
23 Sht 19:17 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
14 Sht 20:55 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
31 Gush 16:13 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
16 Gush 11:36 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
29 Korr 10:14 Shtëpi  ·  Ferizaj

Ipet shtepia me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
11 Korr 14:03 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Ferizaj

Play Station 4

350 EUR

12 Mar 11:27 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepi me qera 60ari abor bibaj 2km afer ferizajit

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Shk 22:02 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Ferizaj

Ipet me qera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ipet Shtepia me qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione