Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz 220 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

SHES MERSEDESIN 220 cdi viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:49 Vetura , Mitrovicë

Shes ndĕrroje

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:26 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz 208 cdi - Pa Dogan - viti 2002

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:13 Vetura , Pejë

Mercedes Benz C 220 Cdi Rks

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:34 Vetura , Pejë

Shitet Sprinteri 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:30 Vetura , Ferizaj

Mercedes c220 cdi 2009 Rks 1 vit Ndrrim me vetur ma te lir

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:14 Vetura , Viti

Mercedes c220 cdi 2009 Rks 1 vit Bejm Edhe Ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Sprinter 313 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi regjistrim 8 muaj nemer temin

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:45 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI 2012 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS 4 muaj

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:43 Vetura , Ferizaj

Vito 2.2 cdi viti 2001 rks 5 ulse 044444837

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:43 Vetura , Fushë Kosovë

Lt sprinter 314 cdi me klim i po sa ardhur viti p. 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt vito 109 cdi me klim me 6 ulse me dogan pagune viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi me klim me sanak hibebin mrapa i CH.

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 213 cdi i po sa ardhur viti prodhimit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi i ardhun nga Zvicrra viti p. 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt vito 113 cdi viti i prodhimit 2013 i ardhur nga ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:04 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ E220 CDI I SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:02 Vetura , Prizren

Mercedes E 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz E220 9G Tronic 2016

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:00 Vetura , Gjilan

Mercedes 220 e

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 04:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 CDI

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:47 Vetura , Shtime

Shitet Mercedes

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:13 Vetura , Vushtrri

C KLAS 220 CDI AMG LINE ������ 2013 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:40 Vetura , Gjilan

Mercedes e clas 220 d

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 10:01 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes vito 2005 klim

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:20 Vetura , Skenderaj

Shes Qep

123 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:13 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz Vito,maxi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:56 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ C220 FACELIFT VITI 2012 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 23:39 Vetura , Viti

Mercedes cdi 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 13:13 Vetura , Skenderaj

Shitet mercedesi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 22:59 Vetura , Pejë

Mercedes E 220

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Sht 14:53 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C220 Automatic 7G

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 00:43 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E220 2017

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 22:11 Vetura , Skenderaj

mercedes C220

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 20:31 Vetura , Besianë

Mercedes - Benz c220

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:58 Vetura , Prizren

Shitet mercedes benz

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:34 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ MERCEDES C220 DIZEL 2.2

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 12:52 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz c220 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 21:41 Vetura , Gjilan

mercedes glc

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Sht 19:37 Vetura , Mitrovicë

Mercedes-Benz E220 CDI 9-G Tronic

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 15:55 Vetura , Prizren

Mercedes Benz E Class 220

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 06:12 Vetura , Mitrovicë

Blej kombi vita sprintera me qmime

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 06:12 Vetura , Prizren

Shes Mercedes Benz 210

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 15:02 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrroj Mercedesin C Klas 220

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:57 Vetura , Gjilan

Mercedes sprinter 2.2 dizell

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 08:47 Vetura , Prizren

Shes Mercedes Benz 210

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Sht 23:18 Vetura , Mitrovicë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione